045101.6MRL
MFR.Part #
045101.6MRL
JLCPCB Part #
C187557
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6A 125V 125V 50A Surface Mount Fuse SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS