045101.5MRL
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
045101.5MRL
JLCPCB Part #
C185113
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 0.853 1.5A 125V 125V 2.5mm 50A 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS