0324.375MXP
MFR.Part #
0324.375MXP
JLCPCB Part #
C3161606
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A、10kA 375mA Ceramic Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS