0318.375MXP
MFR.Part #
0318.375MXP
JLCPCB Part #
C3163348
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 375mA Glass Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS