0315.200MXP
MFR.Part #
0315.200MXP
JLCPCB Part #
C3157909
Package
Plugin,D7xL32.4mm
Description
-55℃~+125℃ 200mA 250V 35A Glass Tube Fuse 插件,D7xL32.4mm Disposable fuses ROHS