0251.750NAT6L
MFR.Part #
0251.750NAT6L
JLCPCB Part #
C3164193
Package
Plugin,D2.8xL7.1mm
Description
-55℃~+125℃ 50A、300A 750mA Plugin,D2.8xL7.1mm Disposable fuses ROHS