02511.25NAT6L
MFR.Part #
02511.25NAT6L
JLCPCB Part #
C3160498
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 125V 125V 50A、300A Plugin,D2.8xL7.1mm Disposable fuses ROHS