025103.5NAT6L
MFR.Part #
025103.5NAT6L
JLCPCB Part #
C3163374
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 3.5A 50A、300A Plugin,D2.8xL7.1mm Disposable fuses ROHS