025101.5MRT1L
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
025101.5MRT1L
JLCPCB Part #
C142856
Package
Plugin,D2.8xL7.1mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 50A、300A 插件,D2.8xL7.1mm Disposable fuses ROHS