0230.375DRT1SP
MFR.Part #
0230.375DRT1SP
JLCPCB Part #
C3164110
Package
Plugin,D4.5xL14.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 250V 35A、10kA 375mA Glass Tube Fuse 插件,D4.5xL14.5mm Disposable fuses ROHS