0218.032MXEP
MFR.Part #
0218.032MXEP
JLCPCB Part #
C178868
Package
Plugin,D5.6xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 0.011 21.5mm 250V 32mA 35A 5.6mm Glass Tube Fuse 插件,D5.6xL21.5mm Disposable fuses ROHS