0216.250MXEP
MFR.Part #
0216.250MXEP
JLCPCB Part #
C456217
Package
Plugin,D5.6xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 0.0135 1.5kA 21.5mm 250V 250mA 5.6mm Ceramic Tube Fuse 插件,D5.6xL21.5mm Disposable fuses ROHS