0215002.MXEP
MFR.Part #
0215002.MXEP
JLCPCB Part #
C142787
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5kA@250VAC 11.68 21.5mm 250V 2A 5.5mm Ceramic Tube Fuse 插件,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS