021306.3MXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
021306.3MXP
JLCPCB Part #
C142877
Package
D5xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 20mm 250V 5mm 6.3A 600 63A@250VAC Glass Tube Fuse D5xL20mm Disposable fuses ROHS