0154.750DRTL
MFR.Part #
0154.750DRTL
JLCPCB Part #
C3158880
Package
SMD,9.7x5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 50A 750mA SMD,9.7x5mm Disposable fuses ROHS