0154.750DRT
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0154.750DRT
JLCPCB Part #
C3156870
Package
SMD,9.7x5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 50A 750mA SMD,9.7x5mm Disposable fuses ROHS