0154.315DR
MFR.Part #
0154.315DR
JLCPCB Part #
C187517
Package
SMD,9.7x5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 3.81mm 315mA 5.03mm 50A 9.73mm Surface Mount Fuse (with Holder) SMD,9.7x5mm Disposable fuses ROHS