015406.3DR
MFR.Part #
015406.3DR
JLCPCB Part #
C720203
Package
SMD,9.7x5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 3.81mm 5.03mm 50A 6.3A 9.73mm Surface Mount Fuse (with Holder) SMD,9.7x5mm Disposable fuses ROHS