SJD12C17L01
MFR.Part #
SJD12C17L01
JLCPCB Part #
C5340731
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 17V 18.9V 1uA 200W 27.6V 7.3A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS