ANT-916-HETH
Extended
Manufacturer
Linx
MFR.Part #
ANT-916-HETH
JLCPCB Part #
C3284853
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.3mm 1.5 15.3mm 15W 25.4mm 28MHz 50Ω 6.4dBi 8.9mm 916MHz Spring antenna 插件 Antennas ROHS