ANT-5GW-FPC-V50M4
Extended
Manufacturer
Linx
MFR.Part #
ANT-5GW-FPC-V50M4
Description
-40℃~+85℃ 2.6 2W 4.6dBi、6.3dBi 50Ω 657.5MHz、4.7GHz - Antennas ROHS