SCW4532-801Y
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
SCW4532-801Y
JLCPCB Part #
C2941519
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 160mΩ 2 50V 800Ω@100MHz 900mA SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS