FBH1608-600Y
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
FBH1608-600Y
JLCPCB Part #
C2941541
Description
-55℃~+125℃ 3A 40mΩ 60Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS