LWS6004A5
Extended
Manufacturer
Lewa Micro
MFR.Part #
LWS6004A5
JLCPCB Part #
C20630417
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.583nF 135nC@10V 145A 183W 2.8V 4.2mΩ@10V 60V 86pF 9.123nF TO-263 MOSFETs ROHS