LWN3003A4
Extended
Manufacturer
Lewa Micro
MFR.Part #
LWN3003A4
JLCPCB Part #
C54221207
Package
TO-252
Description
1 N-channel 1.7V 109W 112nC 2.1mΩ@10V 30V 4.977nF 731pF 765pF N-Channel ±20V TO-252 MOSFETs ROHS