LWD3003AD5
Extended
Manufacturer
Lewa Micro
MFR.Part #
LWD3003AD5
JLCPCB Part #
C53426794
Package
PDFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-Channel + 1 P-Channel 1.5V 10mΩ@10V、22mΩ@10V 15W 15nC、16nC 30V 636pF、685pF 85pF、88pF 97pF、98pF N-Channel + P-Channel ±20V PDFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS