VZH681M1ATR-1010
MFR.Part #
VZH681M1ATR-1010
JLCPCB Part #
C249953
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10V 10mm 10mm 5000hrs@105℃ 680uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS