VUA471M1ETR-1313
MFR.Part #
VUA471M1ETR-1313
JLCPCB Part #
C3029617
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-45℃~+125℃ 12.5mm 13.5mm 25V 470uF ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS