VE-470M1VTR-0806
MFR.Part #
VE-470M1VTR-0806
JLCPCB Part #
C249543
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 35V 47uF 6.5mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS