VE-221M1JTR-1313
MFR.Part #
VE-221M1JTR-1313
JLCPCB Part #
C249502
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 13.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 63V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS