VES2R2M1HTR-0405
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VES2R2M1HTR-0405
JLCPCB Part #
C249705
Package
SMD,D4xL5.3mm
Description
-45℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.2uF 4mm 5.3mm 50V ±20% SMD,D4xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS