VEJ3R3M1HTR-0406
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VEJ3R3M1HTR-0406
JLCPCB Part #
C249651
Package
SMD,D4xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 3.3uF 4mm 5.7mm 50V ±20% SMD,D4xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS