RGA220M1EBK-0511
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RGA220M1EBK-0511
JLCPCB Part #
C134561
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 2000hrs@105℃ 22uF 25V 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS