ORZ271M1CCC-0808
MFR.Part #
ORZ271M1CCC-0808
JLCPCB Part #
C311629
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 270uF 3.5mm 5A@100kHz 8mm 8mm ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS