ORZ102M1CCC-1012
MFR.Part #
ORZ102M1CCC-1012
JLCPCB Part #
C473754
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 12mm 16V 2000hrs@105℃ 5mm 6.1A@100kHz ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS