HBR470M1KBK-1010
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
HBR470M1KBK-1010
JLCPCB Part #
C3031649
Package
Plugin,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 10mm 47uF 80V ±20% 插件,D10xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS