TESD18FB
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
TESD18FB
JLCPCB Part #
C5211021
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 18V 1uA 20V 29V 57pF 600W@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS