LM-RSB36VFHTE-17
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
LM-RSB36VFHTE-17
JLCPCB Part #
C19725237
Package
SOD-323
Description
1uA 350W@8/20us 35pF 36V 40V 75V Bidirectional IEC 61000-4-5 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS