LM-STL45N10F7AG
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
LM-STL45N10F7AG
JLCPCB Part #
C3647069
Package
DFN5x6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1906nF 100V 19.8nC@10V 194.6pF 2.5V 26mΩ@4.5V 4.1pF 40A 72W DFN5x6-8L MOSFETs ROHS