SS21-BBDWG2-S2-R D/C
MFR.Part #
SS21-BBDWG2-S2-R D/C
JLCPCB Part #
C22379826
Package
Plugin,21x15mm
Description
12A 15mm 19.3mm 21mm 250V Black Concave Bend ON OFF PC Pin SPST Plugin,21x15mm Rocker Switches ROHS