SS21-BBDWG2-R(0.5)D/C
MFR.Part #
SS21-BBDWG2-R(0.5)D/C
JLCPCB Part #
C22379825
Package
Plugin-4P,21x15mm
Description
12A 15mm 19.3mm 21mm 250V Black Concave Bend DPST Dot Display PC Pin 插件-4P,21x15mm Rocker Switches ROHS