SBT20L150F
Extended
Manufacturer
LangJie
MFR.Part #
SBT20L150F
JLCPCB Part #
C19189213
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 150V 200A 20A 20uA@150V 830mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS