RXF-1WS-100R-60mm-TB
Extended
Manufacturer
LangJie
MFR.Part #
RXF-1WS-100R-60mm-TB
JLCPCB Part #
C19189247
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-25℃~+155℃ 100Ω 1W Fuse Resistor ±250ppm/℃ 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS