RXF-0.5WS-4.7R-50mm-B-4-24
Extended
Manufacturer
LangJie
MFR.Part #
RXF-0.5WS-4.7R-50mm-B-4-24
JLCPCB Part #
C19189300
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-25℃~+155℃ 4.7Ω 500mW Fuse Resistor ±250ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS