MBRF30200CT
Extended
Manufacturer
LangJie
MFR.Part #
MBRF30200CT
JLCPCB Part #
C19189207
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 200V 280A 30A 50uA@200V 950mV@15A TO-220F Schottky Diodes ROHS