STC201610-100MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
STC201610-100MT
JLCPCB Part #
C22468834
Package
0806
Description
1.1A 10uH 483mΩ 700mA Molded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS