SDCM5040-152T
MFR.Part #
SDCM5040-152T
JLCPCB Part #
C21714291
Package
SMD,5x4.8mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ@100MHz 100mΩ 10MΩ 1A 2 3.6uH@100kHz 50V SMD,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS