SNR4018-4R7MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SNR4018-4R7MT
JLCPCB Part #
C5127371
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 1.7A 115mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS