HI0805R800R-10
Extended
Manufacturer
Laird Technologies
MFR.Part #
HI0805R800R-10
JLCPCB Part #
C2762183
Package
0805
Description
1 10mΩ 80Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS