TYS6028330M-10
MFR.Part #
TYS6028330M-10
JLCPCB Part #
C2453032
Package
SMD,6x6mm
Description
1.22A 1.35A 185mΩ 33uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS